Tatry z Pstrągowej | 29.10.2021

Co za poranek! Jak dobrze, że zerwałem się o świcie. Po kilku dniach pogodnej i bezwietrznej aury, dziś ruszył się wiatr i przegonił wiszący nisko smog. Dzięki temu rano z mojej okolicy można było dostrzec Tatry (odległość do Łomnicy 130 km +). Nie byłbym sobą, żebym nie wyszukał tych najpiękniejszych miejsc, bo zobaczyć od nas Tatry to jedno, a sfotografować je w ciekawym otoczeniu i cudownym świetle to drugie.

W tym celu udałem się do trzech miejscówek w Pstrągowej. Najpierw uchwyciłem je razem z jednym ze wzgórz Pstrągowej z urokliwą kapliczką znajdującą się pomiędzy drzewami. To były najpierwsze promienie słońca, zaraz po wschodzie. Następnie pojechałem w drugie miejsce, aby złapać je z kolorowymi drzewami. Ale dopiero trzecia miejscówka najbardziej mnie zachwyciła – na pierwszym planie niezbyt odległy kolorowo jesienny las i w oddali niczym wiszące nad nim najwyższe szczyty Tatr.

Tatry z Pstrągowej, 29.10.2021
Tatry z Pstrągowej, 29.10.2021
Tatry z Pstrągowej, 29.10.2021

FOT. WITOLD OCHAŁ POWIAT STRZYŻOWSKI FOTOGRAFIA KRAJOBRAZOWA PODKARPACIE PSTRĄGOWA TATRY Z PSTRĄGOWEJ PORANEK JESIENNE TATRY

Opublikowane przez Witold Ochał

Projekty? Sesje? Plenery? Nie, ja tylko fotografuję.

Join the Conversation

1 Comment

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: