Tatry w chmurach

Tak jakoś naszło mnie na krótki wypad w Pieniny i okolice. Niestety pogoda nie była specjalnie łaskawa. Zazwyczaj było burzowo i pochmurnie. Trafiły się jednak też chwile ze słońcem. Jak dla mnie super, wolę chmury i pogodę w kratkę, niż nudne bezchmurne niebo. Już pierwszego dnia odkryłem miejscówkę, gdzie przez dwa dni spędziłem kilka dobrych godzin. Widok na Tatry z zamkami w Czorsztynie i Niedzicy w tle.

FOT. WITOLD OCHAŁ POWIAT NOWOTARSKI FOTOGRAFIA KRAJOBRAZOWA MAŁOPOLSKA TATRY NIEDZICA CZORSZTYN PRZEŁĘCZ SNOZKA

Opublikowane przez Witold Ochał

Projekty? Sesje? Plenery? Nie, ja tylko fotografuję.

Join the Conversation

17 Comments

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 1. Ja teraz siedzę w Gorcach i robię dużo wypadów i fotografuję, ale Twoją miejscówkę to trzeba umieć znaleźć. Super, i krajobraz, i chmury, i Tatry, i historia z zamkami i wogóle piękne! 😄

  Polubienie

   1. Tylko, że z drugiej strony od Mszany i Poręby Wielkiej jestem. Bardzo dziękuje za dyspozycyjność. Faktycznie zdjęcia trzeba wyrywać, po pogoda zmienna. Nie mam aplikacji GPS, ale chyba kojarzę, gdzie to może być. Droga z Nowego Targu na Krościenko.

    Polubienie

     1. Przejeżdżałem kiedyś tamtą trasą i pamiętam piękny widok na jezioro i Czorsztyn. Tak to już chyba jest za Maniowy, taki płaski równy odcinek. A tu gdzie ja jestem w Porębie Wielkiej są piękne tereny i śliczne pagórki i również krajobrazowo urokliwe. Robię masę zdjęć, choć pogoda w kratkę, ale da się zrobić piękne zdjęcia. Zrobię w późniejszym terminie relację na swoim blogu, ale dopiero chyba we wrześniu, tyle tego materiału mam. Pozdrawia.

      Polubione przez 1 osoba

%d blogerów lubi to: